festival krátkometrážních filmů 7. – 9. září 2018EN

Festival se ozýval v Počátkách

Infostánek s našimi festivalovými produkty

Uplynulá sobota se v Počátkách nesla ve znamení filmů. V tamním kině se uskutečnily Ozvěny festivalu Kraťasy. O jakou akci se jednalo?

Ozvěny jsou projektem, který se ohlíží za uplynulým konáním festivalu Kraťasy. Náš tým se touto cestou rozhodl přiblížit divákům krátkometrážní tvorbu, přiblížit, jak festival funguje, co nabízí, na co je možné se těšit.

Filmy se z prostředí pelhřimovských městských sadů přesunuly do prostor počáteckého kina, do kterého v sobotu 10. února přilákaly několik desítek diváků. Důvod byl jasný - byla by škoda filmy promítat jen jednou v rámci zářijového konání festivalu. Leckdy jde totiž o mnohem kvalitnější snímky, než jsou například snímky velkých produkcí.

Program byl rozdělen na dvě části - dětskou a dospělou. Návštěvníci tak měli možnost zhlédnout výběr toho nejlepšího, co přinesl druhý ročník festivalu.

Počátky byly sice prvním místem, kde se Ozvěny uskutečnily, my ale plánujeme vyjet i do dalších měst nebo nabídnout projekce základním a středním školám. :-)

A během toho pracujeme na ročníku TŘETÍM. Takže si poznamenejte 7. - 9. září na viděnou v Pelhřimově!

  • Ozvěny Počátky
  • Ozvěny Počátky
  • Ozvěny Počátky
  • Ozvěny Počátky